valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında taraf almasının en önemli nedenlerinden biri kredi ile (UC yöntemiyle) düzen içinde alışmutaş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle düzen yürekersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışmutaş yapabilmek yürekin oyuna online yöntemlerle kredi yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışmutaş yapabilmek o denli zorlamasız değildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden işlem konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek yürekin evet da oyunda henüz zait silah gücü üzere hilelere temelvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin yürekine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri yürekin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler yürekin oyunu henüz yeğin oynamanızı esenlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere taraf verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de taraf verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi yürekerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular düzen içerisinde taraf saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine temelvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Entrika içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında taraf saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu yürekin yürekine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok bağ gkalıntı ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte düzen konstrüksiyonmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere izhar etmek yürekin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu düzen hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya temellamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak yürekin sakır sakır yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi yürekin her dakika bir tarz bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında taraf saha duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında veya oyunda taraf saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu külah sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi dermanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz lafız üzere görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh bağışlamak veya bir nesneyi nişan bağışlamak mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin otomatik olarak konstrüksiyonlması mazmunına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir