ucbasaktarim.com: Tarım Makinaları

Üçtemelak Kültür, ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri sinein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına birebir olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Yönlü cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve barınma havaını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel ekincilik hayata geçirmeye temelladı fakat günümüzde toplumun sadece çok ıvır zıvır bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını içinlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dilek ve ekincilik kolünün tedricen çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuştur. Teknoloji ile birlikte vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kadar ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste sadece ekincilik kolü değil, ülkenin dış satım hacmi de tedricen artmaktadır.

Üçtemelak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en dobra hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile dinamik ve güçlü âdemoğlu deposuna malik olan Üçtemelak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş şayan sağlayıcı Üçtemelak Kültür; derin Ar-Ge çalışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Sabah akşam aksiyon ve sıfır pot üretim sistemi, Üçtemelak Kültür ürünlerinin hem yurt ortamında hem de yurt haricinde güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Kültür, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçtemelak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin birebir ve dengeli bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yerinde ve dosdoğru bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile fuzuli basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve feyizli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz azca efor sarf ederek çok henüz esenlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok henüz esenlıklı lakırtıır ve toprağınızdan henüz lüks yemiş ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz feyizli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yetişkin gereksinimlerı olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz feyizli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Kültür olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden hissetmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da meydanda bir trap hafriyatsına terhis etmek sinein münteşir olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. Eğin yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden hissetmek sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kadar alanlara terhis etmek sinein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir rabıtalantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değsoruntirilebilir ve birhayli cetşmanla da oylumluletilebilir. Temel üstelikşenler çoklukla hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik yükçülara gereğince nispeten düşük maliyetleri ve çok uygunlükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler sinein tercih edilebilecek birhayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem de kalite olarak yarar esenlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçtemelak Kültür’ın ense yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin toplama ve balyalama sorunlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması sorunlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçtemelak Kültür olarak Ot Derç Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği ahit efsaneviın sütü ve etinden randıman alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm gıdaları bir numara seferde alabilir ve henüz dobra beslenebilir. Yeygi karmanın gestaltlması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek henüz dobra beslenmesine böylelikle henüz lüks randıman almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Yeygi Kompozit Makinaları da Üçtemelak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Kültür olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kadar en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçün) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı zengin ve feyizli bir zirai üretim sinein yetişkin avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı sinein önemli bir köprü sorunlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz dobra durumlara gelmesi sinein zirai dış satım noktasında Üçtemelak Kültür olarak tüm çalışanlamış olurımızın ulamasıyla birlikte
Üçtemelak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte devamı için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir