ucbasaktarim.com: Çift Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçmirak Tarım, ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri midein ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına onat olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Munis cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel ekincilik hayata geçirmeye mirladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok küçümencik bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını kontralayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dilek ve ekincilik bölümünün zamanla çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuştur. Uygulayım bilimi ile birlikte gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri üzere ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez sadece ekincilik bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de zamanla artmaktadır.

Üçmirak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en âlâ hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile dinamik ve dermanlü sima kaynağına mevla olan Üçmirak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak boy bos sağlayıcı Üçmirak Tarım; derin Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını devamlı yükseltmektedir. Devamlı aksiyon ve sıfır hata üretim sistemi, Üçmirak Tarım ürünlerinin hem habitat zarfında hem de habitat dışında güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Tarım, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmirak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin onat ve tartılı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve düz bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve vergili bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz azca efor kullanma ederek çok henüz sağlamlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan henüz fazla kâr ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz vergili bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en oylumlu gereksinimlerı olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz vergili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Tarım olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da açık bir trap kazısına sarkıtmak midein münteşir olarak kullanılır. Arka yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Arka yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden taşımak midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı üzere alanlara sarkıtmak midein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir bentlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değmeslektirilebilir ve birbir hayli ataşmanla da kocaletilebilir. Asıl daşenler umumiyetle hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara gereğince nispeten sakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri de dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler midein yeğleme edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçmirak Tarım’ın dip yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin cem ve balyalama mesleklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması mesleklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmirak Tarım olarak Ot Toplama Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği bugün hayvanın sütü ve etinden semere kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri yegâne seferde alabilir ve henüz âlâ beslenebilir. Yem karmanın strüktürlması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek henüz âlâ beslenmesine böylelikle henüz fazla semere almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Yem Kompozit Makinaları da Üçmirak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Tarım olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu üzere en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı verimli ve vergili bir tarımsal üretim midein oylumlu avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı midein önemli bir köprü mesleklevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz âlâ durumlara gelmesi midein tarımsal ihracat noktasında Üçmirak Tarım olarak tüm çkızılışanlamış olurımızın ulamasıyla birlikte
Üçmirak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir