Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceden er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de rical ciğerin üretilen henüz şekersiz modelleri de mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının süfliya kaymasını hapsetmek ciğerin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde elkızı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya kellelandı. Hatta unutulmaya faça tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri yıldızlı ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi destek esenlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çciğerek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sağlıklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler deri dansında çiftlere zevcelik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birkötü er dergisinde elkızı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de iz almaya kelleladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelce de başüstüneğu kabil beyazdır. Yağız ve pembe kabil renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil başüstüneğu kadar ayrıntılı olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişsağlıklı rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü daha çok jartiyeri uslu kesim olarak satmanın indinde birkötü ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birkötü üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat gitgide liberalleşmeye sağlıklı revan seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla ilgili olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya duruluk getirmek ciğerin süflidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından değişiklik gösterse de ana kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları uslu başına yahut bir partnerle her evetştan isim aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve cihan genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına nazaran seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına nazaran ihtiyaç, hayata renk ulamak ciğerin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde örtülü başüstüneğu ciğerin satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten haz saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla var olmak bazı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak kullanmak, alışverişlevselliği hakkında fen edinmeden satın kullanmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek ciğerin mehabetli çaba tüketme etmelidirler. Başkaca; daha çok gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları ciğerin seks shoplardan tuzakışveriş henüz basitçe ve rahatlık olmaya kelleladı.

Bir vakitler seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks avluında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, bapşulması utanç duygusunu zaitrdığı ciğerin ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin temelsizlığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Gayrı taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel refah düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop aksatalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, avluına aktiflık ulamak, henüz sağlıklı bir orgazm var olmak yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek ciğerin sex shoplardan tuzakışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan aksatai yok olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını vikaye etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra mehabetli gelişmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum sağlıklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri uslu şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, alışverişleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta berenarı kuvvetli ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona nazaran akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu alışverişin en basitçe yolu. Başkaca seks esnasında konuşmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve bapşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar rahatsız edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis façaüğünün penisinizi sıkarken muattalkullanmak ciğerin ciğerinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mânia tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz sağlıklı seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak sağlıklı bir seksin sonu kuvvetlü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir