Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS aygıtı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün ülke aldığından, sigaraya benzemekle baş başa, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kabil yanma davranışlemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan eşhas midein bir seçenek olarak maruz Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak midein belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en büyük tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece alışkatilklarını değişmek ve insanoğluın daha az zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets sunmak midein tradisyonel sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine orantılı olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets tasarrufı midein tasarlanmıştır. Alet, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in mideindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamele, tütünün yanması yerine, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara göre daha az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak midein belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, tasarrufı da lokal yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ait kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets tasarrufı haysiyetiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil diğer tütün ürünleri kabil tabilık dokumacı olabileceği konusunda uyarılar dokumalmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuşdolaşma. Bazı afiyet örgütleri, Heets kabil tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül hastalıkları ve diğer afiyet sorunlarına illet olabileceğinden düşünce etmektedirler. Başkaca, tütün ürünlerinin jönler üzerindeki tesirleri de ağız kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla baş başa, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara göre daha az zararlı olduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış tütün ürünlerini tradisyonel sigaralara seçenek olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan eşhas midein yeğleme edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara göre daha az zararlı olduğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına orantılı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve afiyet önerilerine orantılı şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir